جدیدترین و بروزترین سایت فیلم و سریال

انتقاد صريح تهیه‌کننده «به وقت خماری» از وضعیت اکران/ یک تیم خودسر برای اکران تصمیم می‌گیرند

یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

جمال گلی معتقد هست یک تیم خودسر برای اکران سینما‌ها و بر اساس تمایلات و مناسبات خود تصمیم می‌گیرند.

به گفته سینماخبر جمال گلی تهیه کننده سینما، درباره وضعیت اکران فیلم سینمایی «به وقت خماری» تا امروز گفت: خوشبختانه بازخورد‌های خوبی از حضور سه نسل از بازیگران در این فیلم سینمایی گرفتیم. نقش آفرینی هنگامه قاضیانی در یک فیلم کمدی اجتماعی، حضور فخیم زاده و پورعرب، بازی روان و فیلمنامه و کارگردانی خوب همه و همه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته هست. تا جایی که خیلی از آن‌ها راضی از سالن سینما بیرون می‌آیند و تماشای فیلم را به دیگران پیشنهاد می‌کنند.

 


وی ادامه داد: با وجود اینکه برخی معتقدند اگر ستاره‌های سینما در این فیلم بودند (البته به گفته آنها) مردم با سرعت بیشتری «به وقت خماری» را می‌دیدند؛ اما من معتقدم شرایط در حوزه اکران اصلا خوب نیست. الان خودسری در چرخه اکران وجود دارد که هیچ فردی توانایی مقابله با آن را را ندارد. یک تیم خودسر بر اساس تمایلات و مناسبات خود در اکران عمل می‌کنند و برای راضی كردن تهیه‌کنندگان برخی سانس‌های مرده و کم را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

گلی در پایان خاطرنشان کرد: این تیم خودسر اکران کاری می‌کنند که نمی‌توانید با آن‌ها درگیر شوید و مشخص نیست این جریان چه زمانی درست می‌شود.

گفتنی هست؛ فیلم سینمایی «به وقت خماری» به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه‌کنندگی جمال گلی هست که بازیگرانی چون مهدی فخیم‌زاده، بهروز بقایی، ابوالفضل پورعرب، سیما تیرانداز، هنگامه قاضیانی، شهره لرستانی، شیرین یزدان‌بخش، بازی رعنا آزادی‌ور، هومن برق‌نورد، پوریا پورسرخ، غزل حسینی، هنگامه حمیدزاده، علی سلیمانی، هادی کاظمی، محید یاسر در آن نقش آفرینی می‌کنند.

انتهای پیام/