جدیدترین و بروزترین سایت فیلم و سریال

هشتمین همایش طرح ملی تلاوت در مشهد برگزار می‌شود

یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

به گفته خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرنامه فارس، هشتمین همایش طرح ملی تلاوت با حضور مسئولان قرآنی آموزش و پرورش و مؤسسات مجری این طرح در استان‌های مختلف به میزبانی مشهد مقدس برگزار می‌شود.

در این گردهمایی علاوه بر ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های قرآنی اجرا شده به بررسی و برنامه‌ریزی اقدامات پیش‌رو طرح ملی تلاوت برای ۶ ماهه دوم سال جاری پرداخته می‌شود.

با توجه به پیوستن دارالقرآن مدارس ۱۲ استان خراسان جنوبی، خراسان شمالی، البرز، اردبیل، ایلام، آذربایجان غربی، گیلان، کردستان، قم، کهکیلویه‌وبویراحمد، زنجان و سمنان به طرح ملی تلاوت، مسئولان این استان‌ها نیز در این همایش حضور دارند.

گردهمایی طرح ملی تلاوت امروز ۸ آبان‌ماه طی دو روز با حضور ۳۶ مسئول قرآنی به میزبانی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود. در این همایش برای برگزاری سومین دوره رقابت‌های قرآنی شوق تلاوت و ادامه روند طرح ملی تلاوت نیز برنامه‌ریزی خواهد شد. همچنین تغییرات احتمالی مطرح و مورد بررسی قرار می‌گیرد و پوستر سومین دوره رقابت‌های شوق تلاوت با حضور مسئولان رونمایی می‌شود.

به گفته فارس، هم‌اکنون طرح ملی تلاوت در ۲۴ مرکز مختلف کشور در شهرهای کاشان، تبریز، بوشهر، تهران، پاکدشت، اسلامشهر، شهرکرد، مشهد، زاهدان، قزوین، جیرفت، کرمان، کرمانشاه، اراک، عنبرآباد، ساری، زنجان، بیرجند، همدان، قشم، بندرعباس و کیش برگزار می‌شود.

انتهای پیام/