جدیدترین و بروزترین سایت فیلم و سریال

همزمان با سالروز «یـوم‌الـلّـه 9دی» معرفی شد بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی پیرامون حوادث سال 1388 در دو کتاب

یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

به گفته خبرنامه فارس، نگاهی به دو کتاب «شرح ماجرا» و «حماسه‌ی ۹دی» از بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی پیرامون حوادث سال ۱۳۸۸ همزمان با سالروز «یـوم‌الـلّـه ۹دی»؛

معرفی کتاب شرح ماجرا

سال ۱۳۸۸ یکی از مهمترین مقاطع تاریخ انقلاب اسلامی ایران به شمار میرود. بروز فتنه‌ی بزرگ و سازمان‌یافته‌ای که دشمنان قسم‌خورده‌ی این انقلاب و سرزمین، سالها برای آن برنامه‌ریزی و آماده‌سازی کرده بودند کشور و همه‌ی آحاد جامعه را در معرض آزمونی بزرگ و سرنوشت‌ساز قرار داد. به مدد لطف و عنایت الهی و برکات خون شهیدان و با رهبری حکیمانه و بی‌نظیر، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) رهبر معظّم انقلاب اسلامی این گردنه‌ی دشوار را پشت سر نهاد.

این کتابِ ۱۹۴ صفحه‌ای، فرازهای مهمّی از بیانات و رهنمودهای معظّمً‌له درباره‌ی انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری و فتنه‌ی سال ۸۸ در یک بازه‌ی زمانی حدود ۱۱ ماهه، از اوّل فروردین‌ماه ۸۸ در جمع زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت امام رضا(علیه‌السلام) تا ۲۸ بهمن‌ماه همان سال، در دیدار جمعی از مردم آذربایجان را در خود جای داده هست.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت کتاب «شرح ماجرا» اینجا را کلیک کنند.

معرفی کتاب حماسه‌ی ۹دی

کتاب حماسه‌ی ۹دی مروری بر بیانات رهبر معظّم انقلاب درباره‌ی حماسه‌ی تاریخ‌ساز و یوم‌الله ۹ دی و گفته حوادث ۸ ماه فتنه‌ی ۸۸ هست.

این اثر به صورت گذرا به برخی از ریشه‌های اصلی شکلگیری فتنه پرداخته هست و در مورد بیانات مربوط به سال ۸۸ برخی از نکات تاریخی آن دوران و به اصطلاح شأن نزول بیانات را به صورت کوتاه یادآور شده هست.

این کتاب در پنج بخش اصلی به ترتیب به موضوعات «انفجار نور و مقابله با ظلمت»، «روزشمار حماسه‌ها و فتنه‌های سال ۸۸»، «بیانات سال ۸۹ درباره‌ی فتنه و حماسه‌ی نُه دی»، «بیانات سال ۹۰ تا ۹۲ درباره‌ی فتنه و حماسه‌ی نُه دی» و «بیانات سال ۹۳ و ۹۴ درباره‎ی فتنه و حماسه‌ی نُه دی» پرداخته هست.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت کتاب «حماسه‌ی ۹دی» اینجا را کلیک کنند.

لازم به ذکر هست علاقه‌مندان می‌توانند این دو کتاب را با ۳۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان از طریق پایگاه‌ اطلاع‌رسانی انتشارات انقلاب اسلامی تهیه کنند. 

انتهای پیام/